KaK.cz - počítače plné života

Odšťavňovač BRAUN J 500 Multiquick 5, bílý (white)

Cena: 2 499 Kč
2 399 Kč s DPH
(1 983 Kč bez DPH)
Dostupnost: Skladem
Mladá Boleslav: v úterý 18.2.
Doručení po ČR: odešleme v úterý 18.2.
Sleva pro studenty: -78 Kč
Prodloužení záruky o 1 rok 279 Kč
Odšťavňovač, příkon 900 W, 2 rychlosti pro odšťavňování měkkého i tvrdého ovoce a zeleniny, systém rychlého odšť.-sklenice šťávy za 15 vteřin, velký plnicí otvor, nádoba o objemu 1,25 l s oddělovačem pěny, nádoba na dužinu o objemu 2 l

Připravte si ranní vitamínovou bombu snadno a rychle díky vysoce výkonnému odšťavňovači Braun. Zabere vám to jen několik sekund a obejdete se bez krájení: do pohodlného velkého plnicího otvoru se vejdou velké kusy i celé ovoce. Kombinace oddělovače pěny a sítka z nerezové mikrosíťoviny odstraní veškerou pěnu a drť, takže při nalévání snadno oddělíte šťávu od pěny.

Odšťavňovač BRAUN J 500 Multiquick 5 bílý white
 

Součásti lze mýt v myčce.

Snadno a rychle – Jednoduše odejměte oddělitelné části a umyjte je v myčce.

 
Odšťavňovač BRAUN J 500 Multiquick 5 bílý white
 

4stupňová bezpečnostní pojistka

4stupňová bezpečnostní pojistka Braun zaručuje bezpečnost – pokud není splněna některé ze 4 podmínek zabezpečení, motor se do 3 sekund zastaví.

Odšťavňovač BRAUN J 500 Multiquick 5 bílý white
 

Vysoký výkon odšťavnění

Užijte si ranní vitamínovou bombu rychle a bez zbytečné práce. Přístroj s vysokým výkonem odšťavnění získá z ovoce maximum. Sklenici osvěžující, zdravé šťávy získáte za pouhých 15 sekund. Tento postup je nejen rychlý, ale i pohodlný a efektivní: silný motor a automatický systém podávání umožňují připravit dokonalou šťávu bez námahy.

 
Odšťavňovač BRAUN J 500 Multiquick 5 bílý white
 

Inovativní systém „Anti-drip“ proti odkapávání zůstane kuchyň čistá

Funkce systému „Anti-drip“ proti odkapávání zaručuje udržení kuchyně v čistotě – jedním stisknutím tlačítka systému „Anti-drip“ proti odkapávání jednoduše předejdete rozlití a nepořádku.

Odšťavňovač BRAUN J 500 Multiquick 5 bílý white
 

Získejte šťávu z celých plodů

Velký plnicí otvor se skvěle hodí ke zpracování celých plodů: nemusíte trávit čas krájením na menší kousky, stačí vhodit velké kusy nebo celé plody a počkat, dokud odšťavňovač ze všech surovin nevytvoří lahodný nápoj. Jedinečné pohodlí.

 
Odšťavňovač BRAUN J 500 Multiquick 5 bílý white
 

Naprosto čistá šťáva

Stačí nalít a pochutnat si. Dokonalá kombinace oddělovače pěny a sítka z nerezové mikrosíťoviny odstraní veškerou pěnu, aby se do vaší sklenice dostala pouze čistá šťáva.


Další v kategorii

Výrobce: BRAUN
Stránky výrobce: link
Záruka: 24 měsíců
PN: 0X22511003
Kód: ELB005c