Herní notebook ACER Nitro V 16 AI (ANV16-42-R4JA)
Dostupnost:
Na dotaz
Cena:
(s DPH)
ESET NOD32 Antivirus - 12 měsíců
Sleva - 20%
Nastavení počítače
Sleva - 40%
Herní notebook, AMD Ryzen 7 260, GeForce RTX 5070, 16", 1920x1200, 16GB, SSD 1TB, podsvícená klávesnice, W11 Home, CAM, 1x, 3x USB 3.2, HDM
ACER NTB Nitro V 16 AI (ANV16-42-R4JA)
Part Number: NH.QYYEC.003
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 7 260
Rychlost procesoru: 3,8 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5070
Velikost obrazovky: 16"
Typ obrazovky: LCD
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: WUXGA
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 16 GB (8+8)
Technologie paměti: DDR5 Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth verze 5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen2 port
1x USB Type-C port
1x USB 3.2 Gen1 port
1x HDMI 2.1
1x RJ-45
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
HD TNR Camera with 2Mic.: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 76Wh
Popis napájení
135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50%