Herní notebook ACER Nitro V 16 AI (ANV16-42-R6KN)
Dostupnost:
Skladem
Mladá Boleslav:
v pátek 15.5.
Doručení po ČR:
odešleme zítra
Doprava zdarma!
Cena:
(s DPH)
ESET NOD32 Antivirus - 12 měsíců
Sleva - 20%
Nastavení počítače
Sleva - 40%
Herní notebook, AMD Ryzen 7 260, GeForce RTX 5060, 16", 2560x1600, 32GB, SSD 1TB, podsvícená klávesnice, W11 Home, CAM, 1x, 3x USB 3.2, HDM
Acer Nitro V 16 AI (ANV16-42-R6KN)
  • klávesa Copilot
  • NitroSense App
  • dva ventilátory
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen 7 260 (8 jader, 16 vláken, 3,8/5,1 GHz, 24 MB cache)
NPU: AMD Ryzen™ AI (až 16 TOPS)
Paměť: 2x 16GB DDR5
Počet slotů (celkem/volných): 2 sloty DDR5 (2/0)
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SSD PM4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 16" WQXGA (2560x1600) 16:10 antireflexní IPS, 180Hz, 400 nitů, sRGB 100%, podpora DDS
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060, 8GB GDDR7
Audio: 2x reproduktor, DTS® X: Ultra audio; 2x mikrofon
Web kamera: HD USB TNR
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Numerická klávesnice: ano
Podsvícení klávesnice: jantarové
Čtečka otisku prstů: ne
Síť: GbE
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO + BT 5.3)
Porty USB:
  • 1x USB-C™ s podporou: USB4® 40 Gb/s/DisplayPort přes USB-C přes iGPU/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in port 20 V; 65 W
  • 2x USB-A 3.2 Gen2
  • 1x USB-A 3.2 Gen1
Další porty:
  • 1x RJ-45
  • 1x HDMI 2.1
  • 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
  • 1x napájecí konektor
  • 1x čtečka microSD karet
  • 1x bezpečnostní slot Kensington
Baterie: 76Wh Li-ion
Napájení: 135W AC
Barva: černá (Shale black)
Rozměry: 360x275,6x24,5mm