KaK.cz - počítače plné života

Přejít na košík.
0
Nepřihlášen

Diskuze k Opakovač signálu (repeater) ELEKTROBOCK WS230

Na této stránce najdete dotazy týkající se Opakovač signálu (repeater) ELEKTROBOCK WS230, na které se ptají zákazníci nejčastěji (často nazývané jako FAQ). Pokud tedy koupi produktu Opakovač signálu (repeater) ELEKTROBOCK WS230 teprve zvažujete, můžete si pročíst níže uvedené diskuze nebo přidat do diskuzního fóra k Opakovač signálu (repeater) ELEKTROBOCK WS230 váš vlastní dotaz. Na otázky odpovídají naši vyškolení specialisté.

Opakovač signálu (repeater) ELEKTROBOCK WS230

629 Kč

Příspěvky (1 - 20)

#1 Marek

Dobrý den,

Mám dotaz na opakovač signalu.Vlastnim zvonek elektro block bz911 přijímač a vysílač je vzdálen cca 100m přes zeď.Signal je kolísavý a nespolehlivý.Myslite že bych po zakoupení opakovače tento problém vyřešil?Díky Adamčik

22. srpen 2023, 19:29

Martin Sedláček

Dobrý den,

odkaz na stránky výrobce : https://www.elektrobock.cz/opakovac-signalu/p89 kde je možné stáhnout i návod k produktu, zde se dá zjistit více informací o produktu.

1

Zeptejte se nás na cokoliv ohledně tohoto produktu.

Odeslat